Regijski vodje

Jure Franko
Lj center, Rudnik, Vič, Šiška do Medvod, Notranjska, Ig
gsm: +386 (0)40 424 412
jure.franko@dondon.si

Jesenko Balta
Obala, Il. Bistrica, Postojna, Nova Gorica, Bovec, Tolmin
gsm: +386 (0)41 338 092
jesenko.balta@dondon.si

Tomaž Muršec
Mb sever-jug-vzhod, Sl. Bistrica, Ptuj, MS, Ljutomer, Lendava (Prekmurje II)
gsm: +386 (0)41 338 093
tomaz.mursec@dondon.si

Matic Kos
Gorenjska in Idrija
gsm: +386 (0)51 222 065
matic.kos@dondon.si

 

Matjaž Ošlak
Celje-Velenje-Savinjska-Zasavje(od Litije dalje)-Rogaška
gsm: +386 (0)40 424 402
matjaz.oslak@dondon.si

Željko Čengija
Dolenjska, Kočevje (od Ribnice do meje), Višnja Gora
gsm: +386 (0)40 424 403
zeljko.cengija@dondon.si

Daniel Feldin
Bežigrad, Moste, Zasavje do Litije, Kamnik, Domžale, Vodice, Grosuplje ter do V. Lašč
gsm: +386 (0)51 222 058
daniel.feldin@dondon.si

 

Matej Pečič
Koroška-Mb zahod, Prekmurje I
gsm: +386 (0)40 424 404
matej.pecic@dondon.si

Vodje ključnih kupcev

Inštruktorji dopeke

Matej Hutar
gsm: +386 (0)41 338 094
matej.hutar@dondon.si

Tadeja Weisseisen
gsm: +386 (0)41 338 096
tadeja.weisseisen@dondon.si

Matej Pečič
gsm: +386 (0)40 424 404
matej.pecic@dondon.si

Martin Gregorčič
gsm: +386 (0)40 424 406
martin.gregorcic@dondon.si

Naročilo izdelkov

PE KRANJ
tel: +386 (0)4 270 2210
narocila.kranj@dondon.si

PE GROSUPLJE
tel: +386 (0)1 7866 990
pekarna.narocila@dondon.si